اجتماعی

سامانه سفرهای خارجی به سامانه شفافیت متصل شود

احمد صادقی در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورا و پس از استماع گزارش عملکرد کمیته سفرهای خارجی توسط رییس مرکز ارتباطات شهرداری گفت: از گزارشی که ارایه شد تشکر می کنم اما ذکر چند نکته در اینجا لازم است.

به گزارش ساختمان آنلاین، صادقی ادامه داد: نخست آنکه با فراهم شدن امکان حضور آنلاین در جلسات جلوی خیلی از هزینه کرد ها گرفته می شود. صادقی در ادامه افزود: بر اساس ماده چهارم مصوبه تعارض منافع می بایست اطلاعات ذیل حداکثر تا سه هفته پس از اتمام سفر منتشر شود.

_مقصد یا مقاصد سفر
_ طول مدت سفر
_همراهان سفر
_علت ,میزان و محل هزینه سفر
_ گزارش و دستاورد سفر

صادقی افزود: با این حال سه اشکال وجود دارد؛ اینکه میزان هزینه سفر منتشر نمی شود، در حالی که سفرهای خارجی هزینه هنگفتی دارد و اگر
خود اعضای شورا که در کمیته سفرهای خارجی حضور دارند از این هزینه کرد ها آگاه شوند شاید با برخی از سفر ها مخالفت کنند.

وی ادامه داد: گزارش و دستاوردهای سفر نیز منتشر نمی شود، در حالی که می بایست این دستاورد ها به صورت جزوه در دسترس کارشناسان قرار گیرد.

صادقی افزود: سومین نکته این است که مدت زمان سه هفته ای در ارایه گزارشات سفر بر اساس مصوبه تعارض منافع نیز رعایت نمی شود همچنانکه اخرین سفر خارجی ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ بوده و هنوز موارد مورد تاکید در مصوبه ارایه نشده است.

صادقی در پایان گفت: اگر سامانه سفر های خارجی به سامانه شفافیت متصل شود خیلی از اطلاعات در دسترس قرار می گیرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا