اجتماعی

این بار نوبت خدمت به مدارس رسید

شنگی گفت: در ادامه خدمت به شهروندان منطقه، این بار نوبت خدمت به مدارس منطقه رسید و نیمه های شب گذشته عملیات آسفالت ریزی در دبیرستان دخترانه شهید سالک انجام شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، رضا شنگی شهردار منطقه با اشاره به خدمت به مدارس منطقه، گفت: پس از اجرای طرح خدمت در منطقه در پاییز گذشته که حول محورهای خدمات شهری، عمرانی و ترافیک اجرا شد و پس از آن خدمت به توانیابان منطقه، این بار نوبت خدمت به مدارس منطقه رسید.

شهردار منطقه تصریح کرد: در اقدام پیش رو قرار است نهضت آسفالت ریزی در سطح مدارس منطقه انجام شود تا مدارس از لحاظ ظاهری، نونوار شوند و زیبایی بصری برای دانش آموزان و اولیاء مدارس به ارمغان بیاورد.

شنگی اظهار کرد: در همین راستا عملیات آسفالت ریزی در نیمه های شب گذشته در حیاط دبیرستان دختران شهید ابراهیم سالک انجام شد و ان شالله این عملیات در مدارس دیگر منطقه که نیاز به آسفالت داشته باشند، انجام خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا