اجتماعی

“بهاران خدمت” به منطقه ۱۷ رسید

شهردار منطقه ۱۷ از آغاز اجرای "طرح بهاران خدمت" با محوریت معاونت‌های اجرایی شامل خدمات شهری، عمران، ترافیک، اجتماعی و شهرسازی در این منطقه خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا شنگی شهردار منطقه گفت: طرح”بهاران خدمت” با محوریت معاونت‌های اجرایی شامل خدمات شهری، عمران، ترافیک، اجتماعی و شهرسازی در این منطقه اجرا می شود.

وی افزود: طرح “بهاران خدمت” در سه مرحله اجرا می شود؛ مرحله اول به مدت یک هفته از ۱۳ الی ۱۹ بهمن ماه و در محور خیابان زمزم (شهید غلامرضایی) در دستور کار قرار گرفته که نواحی در اجرای این طرح خدمت رسانی خواهند کرد.

شنگی تصریح کرد: در این طرح ابتدا تمام نیاز سنجی های مورد نیاز در محور زمزم انجام گرفته و خدمت رسانی در محورهای ۵ گانه خدمات شهری، ترافیک، عمران، اجتماعی و شهرسازی در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه اظهار کرد: در این خصوص رفع معضلاتی اعم فضای سبز، بازسازی و رنگ آمیزی جداول ،خط کشی ، نوسازی ادوات و تجهیرات ایمنی و ترافیکی ، لکه گیری آسفالت و … طی یک هفته برطرف خواهند شد.

شنگی گفت: مرحله دوم و سوم این طرح در محلات امامزاده حسن (ع) و ابوذر شرقی اجرا می شود که تمام نیاز سنجی های آن، توسط حوزه های مربوطه بررسی و نواحی ۱ و ۳ در معابر اصلی محلات فوق خدمت رسانی خواهند کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا