اجتماعی

پیشرفت چشم‌گیر احداث زمین اسکیت دارالشهدا

شهردار منطقه 17 گفت: احداث پروژه زمین اسکیت با تلاش بی وقفه تیم اجرایی فنی و عمران منطقه در حال انجام بوده و پیشرفت 80 درصدی داشته است که بسیار زودتر از برنامه تعیین شده روبه اتمام است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه‌ ۱۷، رضا شنگی شهردار منطقه، گفت: اجرای پروژه های احداثی و توسعه محله ای گام بسیار مهمی در ارتقاء و توسعه زیرساخت های شهری به خصوص در محلات کم برخوردار است.

وی افزود: به همین منظور و در راستای افزایش سرانه های ورزشی در منطقه، احداث پروژه ساختمان زمین اسکیت دارالشهداء در دستور کار معاونت فنی و عمران منطقه قرار گرفت و عملیات اجرای این پروژه از نیمه آذرماه شروع شد.

شهردار منطقه تصریح کرد: از ابتدای شروع عملیات احداث این پروژه، تاکنون فوندانسیون و اسکلت ساختمان، اجرای سقف و تیغه چینی، تاسیسات برقی و مکانیکی، کول گذاری فاضلاب و عایق کاری سرویس ها، تیغه چینی سکوی نشیمن تماشاچیان و سنگ نمای آن و… اجرا شده است.

شنگی اظهار کرد: در حال حاضر نیز شیب بندی بام ساختمان، کاشی کاری، اجرای درب های خارجی و محوطه سازی و نرده کشی دور آن در حال اجرا است.

شهردار منطقه در پایان با اشاره به سرعت چشم گیر پیشرفت اجرای این پروژه گفت: احداث این پروژه با تلاش بی وقفه تیم اجرایی فنی و عمران منطقه در حال انجام بوده و پیشرفت 80 درصدی داشته است که بسیار زودتر از برنامه تعیین شده روبه اتمام است. امیدوار هستیم با توجه به سرعت بسیار خوب اجرای پروژه، به زودی به بهره برداری برسد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا