SAIE-International Building Exhibition

Date: ۱۹-۲۲ Oct 2016

Address: Venue to be announced, Bologna, Italy


تاریخ برگزاری: ۲۸ مهر الی ۰۱ آبان

آدرس : محل برگزاری اعلام خواهد شد، بولونیا، ایتالیا

درباره رویداد

امروزه در اغلب کشورهای جهان با توجه به رشد جمعیت و نیاز افراد به استقلال شخصی، تقاضای مسکن موجب شده تا ساخت و ساز همراه با زیر شاخه های فراوان خود به یک صنعت  مادر تبدیل شود که طیف گسترده ای از صنایع وابسته را تشکیل می دهد.

نیاز روز افزون به املاک و مستغلات، توسعه کاربرد سیستم های نوین، افزایش رویکردهای صنعتی، زیبا سازی، مقاوم سازی، سبک سازی، هوشمند سازی، به روز نمایی، پرداخت به جذابیت های بصری و …. در دنیای امروز دست به دست هم داده تا صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن به یکی  از مهم ترین صنایع زیر بنایی هر کشور تبدیل شود و جایگاه خاص خود را داشته باشد.

همچنین پیوند و ارتباط بین صنایع وابسته این صنعت مادر به یکدیگر و تعامل و تبادل اطلاعات، اطلاع رسانی از توانمندی ها و فناوری ها در میان اجزاء و مخاطبین و مصرف کنندگان از مهم ترین دلایل وجود نمایشگاه ها، همایش ها، جشنواره و کارگاههای آموزشی مختلف دراین حوزه از صنعت است.

صنعت نمایشگاهی که امروز به منزله یکی از ستون های اصلی اقتصاد مطرح است و به عنوان ابزاری برای ترویج و توسعه تلقی میگردد باعث شده تا نمایشگا ها به عنوان یکی از موثرترین عوامل معرفی، توسعه، برقراری ارتباط و در کل شکوفایی رونق اقتصاد در هر صنعتی باشند.

هرساله در جهان بیش از ۳۵۰۰۰ نمایشگاه و جشنواره برگزار می شود که از این تعداد سهم قابل ملاحظه ای به صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن اختصاص دارد حضور تعداد و فراوانی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نمایشگاه های مربوط به صنعت ساختمان در مقایسه با سایر صنایع دلیل قابل استنادی برای اثر بخشی حضور در نمایشگاه تلقی می‌شود.

وجود ظرفیتهای بیشمار اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و حتی فرهنگی در صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن گویای اهمیت برگزاری نمایشگا های بزرگ و هدف گذاری جهت بهره برداری از این نمایشگاه ها است.

در حال حاضر که رکورد مسکن و ثبات بیش از انتظار بازار، در عرصه ساخت و ساز  بسیاری از فعالین این عرصه را با مشکلاتی درگیر کرده است. لزوم ایجاد فضا و بستر سازی جهت تعامل و ارتباط نزدیک میان تولید کنندگان و فعالان با متقاضیان کالا ها و خدمات در حوزه صنعت ساختمان بیش از پیش رخ می نماید و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف جهت ایجاد رونق در این صنعت را ضروری می نماید.

در این راستا، ستاد برگزاری نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته همسو با سیاست‌های تعالی صنعت ساختمان کشور جهت ایجاد فرصت رقابت برای ارائه خدمات و محصولات و خروج از رکود و ایجاد رونق در صنعت ساختمان با حمایت بخش‌های متولی و انجمن های تخصصی این صنعت اقدام به برگزاری دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته در محل شبستان اصلی‌ مصلای بزرگ امام خمینی (ره) نموده است.

درباره رویداد

about: SAIE-International building exhibition is one of the best forums that enable comprehensive discussions on building solutions, projects and technologies for building architecture. Running successfully the international building exhibition ever since the year 2010, this event is a promising ground for the major players in the sector to come together to explore the new production activities and novel initiatives. Combining environmental sustainability with locating the key areas of development, this event creates outstanding possibilities for networking and building connections within the sector. SAIE-International building exhibition has a highly focused approach with an excellent agenda comprising of conferences, workshops, exhibits, practical demos and more. This event will also offer immense scope for planning various projects in the field of road construction, house building and the construction of office premises along with the launching of new products and services.


درباره نمایشگاه:  نمایشگاه ساختمان ساعی-بین المللی یکی از بهترین انجمن قادر می سازد که بحث جامع در ایجاد راه حل های، پروژه ها و فن آوری برای ساخت و ساز معماری است. در حال اجرا موفقیت نمایشگاه بین المللی ساختمان از زمانی که در سال ۲۰۱۰، این رویداد یک زمین امیدوار کننده برای بازیکنان بزرگ در بخش به گرد هم می آیند به کشف جدید فعالیت های تولیدی و طرح های رمان است. ترکیب پایداری محیط زیست با محل حوزه های کلیدی توسعه، این رویداد فرصت فوق العاده برای شبکه و اتصال ساختمان در بخش ایجاد می کند. نمایشگاه ساختمان ساعی-بین المللی دارای یک رویکرد بسیار متمرکز با برنامه بسیار عالی متشکل از کنفرانس ها، کارگاه ها، نمایشگاه ها، دموی عملی و بیشتر. این رویداد نیز دامنه بسیار زیاد ارائه برای برنامه ریزی پروژه های مختلف در زمینه ساخت و ساز جاده، ساختمان خانه و ساخت و ساز محل دفتر همراه با راه اندازی محصولات و خدمات جدید.

مانده تا شروع رویداد
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0