مدیرعامل عمران پردیس: مسکن مهر پردیس با ورود وزیر جدید راه متحول شد

مدیرعامل عمران پردیس: مسکن مهر پردیس با ورود وزیر جدید راه متحول شد

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که پس از ورود وزیر جدید راه و شهرسازی، تحول در شهر پردیس آغاز شده است، گفت: مشکل تامین پکیج واحدهای مسکن مهر برطرف شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم مهدی هدایت در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع به کار چندین مرکز محله طی هفته‌های اخیر در شهر پردیس اظهار کرد: پس از ورود وزیر جدید راه و شهرسازی به وزارت راه تمرکز ویژه ای در راستای حل مشکل پروژه های مسکن مهر به خصوص واحدهای مسکن مهر پردیس صورت گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس مشکل تحویل نصبیات پروژه‌های مسکن مهر پردیس در فاز ۱۱ در حال برطرف شدن است که تاکنون مشکل تحویل پانصد واحد حل شده است.

وی بیان کرد: مسئله عدم تحویل پکیج به متقاضیان فاز یازده بر طرف شده است.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس همچنین از حل مشکل نبود آسانسور برای برخی از پروژه ها خبر داد و گفت: طی هفته های اخیر تعداد زیادی از واحد های متوقف شده فاز هشت، فعال شده ضمن این‌که ساخت واحدهای جدید مسکن مهر در این فاز در راستای جبران کمبود واحد ها آغاز شده است.

هدایت یادآور شد: کارهای نهایی اقاله پروژه های مسکن مهر شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان در حال انجام است. چندین سال بود که این کار انجام نشده بود و مردم در بلاتکلیفی به سر می بردند.

انجام عملیات آسفالت ورودی فاز هشت و دو بانده کردن این مسیر بعد از ۷ سال از دیگر اقدامات انجام شده اعلامی از سوی مدیر عامل شرکت عمران پردیس بود.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت مساجد، مدارس و … سایت های مختلف مسکن مهر پردیس فعال شده ضمن این که هیچ مشکلی برای تامین منابع مالی وجود ندارد و بخشی از نیاز های مالی از محل درآمدهای شرکت تامین شده است.

منبع: تسنیم

به این مطلب امتیاز دهید

فروشگاه عرضه کننده ساختمان آنلاین
- 19% متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

متر لیزری مایلسی مدل D8-40m

فروشگاه عرضه کننده
600,000 تومان 485,000 تومان
- 10% دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

دیستو سه بعدی لایکا مدل ۳D Disto

فروشگاه عرضه کننده
195,000,000 تومان 175,000,000 تومان
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

      دیدگاه خود را ثبت کنید