کمک رسانی بانک مسکن به سیل زدگان

0

کمک رسانی بانک مسکن به سیل زدگان در گلستان و مازندران

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از بانک مسکن، وقوع سیل در چندین استان کشور طی روزهای آغازین سال ۹۸، هموطنان را گرفتار حادثه و مشکلات بسیار زیادی نمود. اما کارکنان بانک مسکن در این استان ها به منظور حفظ کرامت انسانی مردم حادثه دیده و گرفتار مصیبت را تنها نگذاشتند و با کمک های خود حامی و پشتیبانشان بودند. در این میان بانک مسکن استان گلستان و مازندران در کنار سازمان های امداد رسانی، اقدام به امداد و کمک رسانی به سیل زدگان کرد.
بانک مسکن استان گلستان در اولین امداد رسانی خود، بخشی از لوازم بهداشتی مورد نیاز ۱۲۰۰ نفر از سیل زدگان مستقر در کمپ محمد آباد گرگان که یکی از محل های اسکان سیل زدگان می باشد را تأمین و همچنین در ادامه روند کمک رسانی خود به مردم سیل زده در شرق شهرستان آق قلا در منطقه سن سبیلی، لوازم بهداشتی مورد نیاز کودکان و خردسالان از جمله شیر خشک ، پوشک و … را تهیه و در میان آنان توزیع نمود.
تغذیه رسانی به مردم حادثه دیده استان گلستان در روزهای بعدی تداوم پیدا نمود و غذای گرم در بین مردم شهرستان آق قلا توسط کارکنان بانک مسکن تهیه و توزیع شد. گفتنی است، کمک های یاد شده از محل منابع بانک مسکن و نیز خودیاری همکاران صورت پذیرفته و همچنان در حال انجام است . کارکنان بانک مسکن استان بصورت مداوم در مناطق سیل زده حضور و مشارکت مداوم دارند تا برنامه ریزی و پیش بینی های لازم برای تداوم کمک رسانی صورت پذیرد.
شایان ذکر است حدود ۵۰۰ بسته معیشتی شامل(خرما،ماکارونی،آبمعدنی،لبنیات،کنسرو و…)، پتو، چکمه و بادگیر از طریق بانک مسکن در استان مازندران پس از بازدید رحیمی انارکی مدیر عامل بانک از مناطق سیل زده از طریق کمکهای نقدی کارکنان تهیه و بین خانوارها در این مناطق توزیع شد .

منبع:شهر خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.