مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

دولت سیزدهم به دنبال جبران کمبودهای مسکن است

ارسلان‌مالکی گفت: دولت سیزدهم از ابتدای کار خود به دنبال جهش تولید مسکن و جبران‌کمبودهای مسکن‌ بوده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، ارسلان‌مالکی سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن در نشست امضای تفاهم‌نامه بین سازمان ملی مسکن و شرکت‌های صنعتی گفت: موضع مسکن سازی مهم است و به قول رئیس جمهور این صدقه جاریه است که اثراتش ماندگار خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: دولت سیزدهم از روز اول موضع مسکن را پیگیری کرد تا افراد فاقد مسکن خانه دار شوند و با مجلس رایزنی‌هایی کرد و جهش تولید مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن به تصویب رسید با توجه به اینکه کمبود مسکن میراث دولت قبل است و باید این امر برطرف شود.

ارسلان‌مالکی در ادامه اظهار داشت: طرح ملی مسکن در همه ابعاد مورد توجه قرار داده است و تاکنون ۲۸ هزار هکتار زمین برای ساخت مسکن تعبیه شده است در صورتی که در دولت قبل برای تهیه مسکن مشکل داشتند.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر ۲۲ هزار هکتار زمین در حال بررسی است و ۵ هزار هکتار دیگر از اراضی راه و شهرسازی به این طرح اضافه خواهد شد.

ارسلان مالکی گفت: توجه وزیر راه و شهرسازی به شرکت‌های صنعتی برای ساخت و خانه دار کردن کارکنانشان مشهود است و در این‌حوزه حاضر است تسهیلاتی را نیز فراهم کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا