راه و شهرسازیمجله خبری

پروژه 942 واحدی، پیشرفت سه درصدی داشته است

به گزارش ساختمان آنلاین:  به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، حسن خالقی مقدم در گفت و گو با بخش خبر روابط عمومی این شرکت اظهار کرد: پروژه های نهضت ملی مسکن در شهرهای مورد هدف وزارت راه و شهرسازی از جمله در شهر جدید گلبهار در حال اجرایی شدن است.

یکی از پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلبهار پروژه بزرگ 942 واحدی در محله 35 (آسمان) شهر گلبهار است که از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری عملیات اجرایی آن توسط شرکت ساختمانی و راهسازی مرمر بتن شروع شده است.

به گفته خالقی مقدم عملیات اجرایی این پروژه طی مراسمی در اوایل سال جاری و با حضور وزیر راه و شهرسازی شروع و در حال حاضر عملیات خاکی و گودبرداری فونداسیون بلوک ها در حال اجرایی شدن است.

لازم به ذکر است تاکنون در شهرستان گلبهار برای 14 هزار واحد زمین تامین و شرکت عمران گلبهار در حال برنامه ریزی جهت تامین زمین برای سال های آتی از محل تملک و آماده سازی اراضی پیش بینی شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا