مجله خبریبورس و بازارراه و شهرسازی

روند صدور پروانه‌های ساختمانی از مهر ماه افزایشی شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: روند صدور پروانه‌های ساختمانی که در سه ماه دوم سال کاهشی بود از ابتدای مهر ماه رشد داشته است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد آیینی گفت: در سه دوم سال به دلیل مشکل در بیمه ساختمانی روند صدور پروانه‌های ساختمانی کاهش یافت و از سوی دیگر با توجه به آنکه میزان پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها کاهشی شد باعث کندتر شدن روند صدور پروانه گردید.

به گفته مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری طبق بررسی‌های صورت گرفته میزان صدور پروانه‌ها در سه ماه اول امسال به دلیل نبود این مشکلات رشد ۵۷ درصدی داشته است و  این در حالی است که این رقم در سه ماه دوم به ۲۰ درصد رسید.

او می‌گوید: با پیگیری‌های صورت گرفته و همراهی مجلس مشکل بیمه و هزینه‌های اصلاح شده مرتفع گردید و از ابتدای  مهر ماه روند صدور پروانه‌ها افزایش یافته است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا