راه و شهرسازیمجله خبری

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از شهر جدید گلبهار

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه، یک روز پس از فرمان آغاز عملیات اجرایی تعداد ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید کشور توسط وزیر راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، به منظور ارزیابی آخرین وضعیت گام اول و دوم طرح نهضت ملی مسکن به شهرستان گلبهار سفر کرد.

جعفری، در بدو سفر خود به شهرستان گلبهار با حضور در مزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه ای یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.

در این بازدیدها که فرماندار شهرستان گلبهار، سرپرست و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت عمران نیز حضور داشتند، متروی مشهد گلبهار چناران، اولین مقصد بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی بود و تونل مترو، رمپ مدرس و بخشی از طول مسیر این مترو بازدید شد.

در ادامه این بازدید وی از پل ورودی و در دست احداث امام رضا(ع) گلبهار بازدید کرد و بعد از استماع موضوعات مرتبط با این پروژه، در خصوص تسریع در روند اجرایی آن، پیشنهاداتی را ارائه کرد و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در محل پروژه ۳۹۱ واحدی نهضت ملی مسکن موسوم به «آسمان ۳» حضور یافت.

در محل این پروژه، پیمانکار مربوطه در خصوص آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی این پروژه توضیحاتی را بیان کرد و معاون وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل پروژه های نهضت ملی مسکن در این شهرستان تاکید کرد.‬

جعفری پس از بازدیدهای میدانی خود، به صورت جداگانه از واحدهای مختلف شرکت عمران گلبهار بازدید و از زحمات پرسنل این شرکت تقدیر کرد.

3.8/5 - (13 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا