مجله خبریراه و شهرسازی

۳ انتصاب در وزارت راه و شهرسازی

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون برنامه‌ریزی و مهندسی و مدیران کل پیمان و رسیدگی و طرح‌های ویژه سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی منصوب شدند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی، «علی نبیان» معاون وزیر راه وشهرسازی در حکمی «محمد شاهانی» را به سمت معاون برنامه‌ریزی و مهندسی، «حمیدرضا یحیایی» را به سمت مدیرکل پیمان رسیدگی و «نوربخش» را به سمت مدیرکل طرح‌های ویژه سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی منصوب کرد.

در آیین معارفه که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران سازمان برگزار شد، نبیان با تاکید بر ضرورت رعایت دقیق قوانین و مقررات، بر اهتمام به شعارهای دولت مبنی بر عدالت محوری، قانون‌مداری، روحیه انقلابی و فسادستیزی تاکید کرد.

وی با آرزوی موفقیت برای افراد منصوب شده، بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و توان کارکنان را برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف سازمان خواستار شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا