بورس و بازارمجلس و ارگان هامجله خبری

نیمی از مردم ایران با وام مسکن خانه‌دار شده‌اند

به گزارش ساختمان آنلاین: به نقل از بانک عامل بخش مسکن، محمدحسن علمداری به مناسبت هشتاد و سومین سالگرد تأسیس بانک با بیان اینکه بانک مذکور طی چهار دهه گذشته از ساخت، تولید و تأمین حدود ۱۱ میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور حمایت مالی-اعتباری صورت داده است، گفت: تسهیلاتی که بانک عامل بخش مسکن برای ساخت و خرید خانه طی سال‌های بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی به افراد و مشتریان بانک پرداخت کرده است منجر به تأمین مسکن بیش از ۱۰ میلیون خانوار در سراسر کشور شده که با توجه به سکونت ۲۴ میلیون خانوار در پهنه کشوری، عملاً نزدیک به نیمی از ایرانیان با تسهیلات این بانک صاحب‌خانه شده‌اند.

علمداری معتقد است، مسکن گران‌ترین کالایی است که یک خانوار در طول دوران زندگی‌اش آن را خریداری می‌کند و از آنجا که بانک تخصصی بخش مسکن نقش اصلی و محوری را در این مسیر برعهده داشته، این یک افتخار برای پرسنل بانک محسوب می‌شود.

عضو هیأت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن گفت: خانه‌دار شدن افراد با تسهیلات بانک باعث خوشحالی و جلب رضایت مردم می‌شود و همین اتفاق میمون دعای خیر برای تک تک پرسنل بانک به همراه دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا