مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

بیش از ۲۱۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در روستاها عملیاتی شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیاتی شدن بیش از ۲۱۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی توسط این بنیاد در روستاهای کشور خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن از سال ۱۳۹۹ تاکون بیش از ۲۱۸ هزار واحد مسکونی روستایی نهضت ملی توسط بنیاد مسکن وارد فاز اجرا شده است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توضیح داد: از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی مصوبه سال جاری تاکنون ۱۶۵ هزار واحد توسط بانک‌ها برای دریافت تسهیلات ابلاغ استانی شده است. بنیاد مسکن ۱۴۰ هزار واحد را به بانک‌ها معرفی کرده و ۴۰ هزار نفر عقد قرارداد کردند.

جودی خاطرنشان کرد: در برنامه است که تا پایان اسفندماه امسال تمام وام‌هایی که به بنیاد مسکن ابلاغ شده منجر به عقد قرارداد شود.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از کارگزاران طرح نهضت ملی مسکن، احداث یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی را در شهرها و روستاها در دولت سیزدهم بر عهده گرفته که نیمی از آنها در شهرها و نیم دیگر در روستاها اجرا، تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا