راه و شهرسازیمجله خبری

ساخت یک هزار و ۵۲۰ واحد مسکونی در فاز ۳ پرند آغاز شد

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «آرش صیادی» با اشاره به استقبال متقاضیان از طرح نهضت ملی مسکن میزان ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن را ۲۲۴ هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این میزان ۷۰ هزار نفر واجد شرایط شدند و تاکنون برای ۲۷ هزار و ۸۰۰ نفر با توجه به برنامه گام اول و دوم افتتاح حساب انجام شده و برای ۱۷ هزار و ۷۰۰ نفر تخصیص پروژه انجام شده است.

وی اظهار کرد: در طرح نهضت ملی مسکن برنامه‌ریزی شده تا ۲۷ هزار واحد مسکونی در شهر جدید پرند طی ۴ سال ساخته و به متقاضیان تحویل داده شود که تامین زمین برای ساخت این حجم واحد مسکونی در جنوب فاز ۳، فاز ۶، غرب فاز ۷ و ورودی شهر پرند انجام شده است.

صیادی با بیان اینکه ساخت یک هزار و ۵۲۰ واحد مسکونی در جنوب فاز سه پرند دارای پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی است تصریح کرد: همچنین در ۵ قطعه زمین با ۴۸ بلوک در ۴ طبقه، پارکینگ مسقف و آسانسور در حال ساخت است. در برخی از بلوک‌ها ساخت طبقه چهارم آغاز شده و تعدادی از بلوک‌ها در مرحله سفت‌کاری و دیوارچینی هستند. عملیات اجرای تأسیسات نیز آغاز شده و تلاش بر این است پیش از زمان مقرر، ساخت واحدهای مسکونی این سایت تمام شود.

وی در مورد کیفیت ساخت پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن توضیح داد: در ساخت پروژه‌های نهضت مسکن ملی تمام مسائل فنی و مهندسی رعایت شده و در دیوارهای واحدهای مسکونی مباحث فنی در حوزه عایق حرارتی و صوتی و مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان اجرایی شده و با بالاترین کیفیت در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تاکید کرد: چنانچه متقاضیان آورده خود را به موقع واریز کنند این پروژه در نیمه اول سال ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا