مجله خبریراه و شهرسازی

بیش از ۱۱۵ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در شهرها وارد فاز اجرا شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن بیش از ۱۱۵ هزار واحد مسکونی شهری توسط آن بنیاد خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سهرابی در خصوص روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت و شهرهای تحت‌ مسئولیت بنیاد گفت: در حال حاضر از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون بیش از ۱۱۵ هزار واحد مسکن شهری در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

وی در ارتباط با تامین اراضی از سوی وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری توضیح داد: اراضی معرفی شده به بنیاد مسکن برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به تعداد ساخت ۲۰۰ هزار واحد است که برخی کاربری مسکونی داشته و به پروژه‌ها متصل شده و برخی نیز مراحل بررسی را طی‌ می‌کند.

سهرابی یادآور شد: مسئولیت بنیاد مسکن در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم یکهزار و ۶۰۰ واحد مسکونی است که نیمی از آنها در شهرها و نیم دیگر در روستاها اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا