مجله خبریراه و شهرسازی

ساخت ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن عملیاتی شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن بیش از ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت این بنیاد خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سهرابی روند احداث نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسوولیت بنیاد اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۱۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

معاون بنیاد مسکن در خصوص تخصیص زمین به اجرای پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن توضیح داد: اراضی احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی تامین شده که برخی همچنان در مرحله بررسی قرار دارند.

به گفته سهرابی، نتایج بررسی اراضی شناسایی و معرفی شده در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت حداکثر تا ۳ ماه نخست سال ۱۴۰۲ اعلام می‌شود تا ساخت مسکن بر روی اراضی فاقد مشکل آغاز شود.

وی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی دولت سیزدهم ساخت یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را تعهد کرده است که نیمی از آنها در شهرها و نیم دیگر در روستاها اجرایی خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا