مجله خبریراه و شهرسازی

ارزیابی مخاطرات فرونشست اراضی الحاقی نهضت ملی مسکن برای ۶۰ طرح

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از ارزیابی مخاطرات فرونشست و حریم گسلی اراضی الحاقی نهضت ملی مسکن برای حدود ۶۰ طرح خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی واحدهای نهضت ملی مسکن از نظر بررسی مخاطرات فرونشست و خطرات مرتبط با حریم گسلی در مناطق مناسب مکان یابی شده اند.

بیت‌اللهی انجام ارزیابی‌های مخاطرات فرونشست و حریم گسلی را برای ساخت و سازها و تولید مسکن ادامه دار برشمرد و افزود: مرکز تحقیقات در مواردی که امکان ساخت و ساز وجود نداشت هشدارهای لازم را برای رد درخواست ساخت و ساز ارائه کرد که با همکاری ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها، اراضی دارای خطر فرونشست و زلزله از فهرست ساخت مسکن حذف و اراضی دیگری که فاقد مخاطرات فرونشست بودند برای اجرای ساخت و ساز معرفی شدند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا