معاون مسکن شهری بنیاد مسکن خبر داد:

تحویل ۲۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن تحت مسئولیت بنیاد مسکن در تیرماه

0

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افتتاح ۲۰۰ واحدمسکونی طرح نهضت ملی مسکن در تیرماه خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین: حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حدود ۲۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن تحت‌مسئولیت بنیاد در اوایل تیرماه افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: روند اجرا و تکمیل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تحت‌مسئولیت بنیاد روند مناسبی است و پیشرفت مورد انتظار را دارد.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در برنامه است تا در ابتدای اجرای این طرح هر سه ماه یکبار بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن افتتاح شود و به بهره‌برداری برسد که این ارقام در آینده با پیشرفت طرح افزایش قابل‌ملاحظه‌ای خواهد یافت تا به نتیجه نهایی که احداث ۸۰۰ هزار واحد شهری توسط بنیاد است دست یابیم.

سهرابی افزود: در قم ۱۸۰ واحد، خراسان‌جنوبی ۲۱ واحد و مرکزی ۲۰ واحد در حال نازک‌کاری و اتمام است که در تیرماه این تعداد واحدها تکمیل می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است، طرح ملی مسکن یکی از طرح های کلان دولت سیزدهم است که احداث ۴ میلیون واحد مسکونی طی چهار سال دولت سیزدهم را در برنامه دارد. همچنین در برنامه بنیاد است تا سالانه ۲۰۰ هزار واحد را نیز در مناطق روستایی بهسازی و نوسازی کند.

لینک کوتاه مطلب : https://sakhtemanonline.com/?p=102759

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.