مجله خبریصنایع ساختمانیمجلس و ارگان ها

چمران: هزینه سازمان نظام مهندسی و بیمه‌ها از عوارض یک ساختمان بیشتر است

رییس شورای شهر تهران گفت: هزینه سازمان نظام مهندسی و بیمه‌ها به مراتب از عوارض یک ساختمان بیشتر است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی چمران در پایان نوبت صبح یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز لایحه عوارض شهرداری تهران برای سال ۱۴۰۲ در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت و پس از پیشنهادات و صحبت‌های اعضای شورای شهر تهران این لایحه به تصویب رسید.

وی افزود: بر اساس تأکید اعضای شورای شهر تهران عوارض شهرسازی مربوط به سال ۱۴۰۲ در مناطق جنوبی تا ۲۵ درصد و در مناطق شمالی ۳۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه نرخ عوارض شهرسازی تاثیری در بحث هزینه مسکن ندارد، گفت: هزینه سازمان نظام مهندسی و بیمه‌ها به مراتب از عوارض یک ساختمان بیشتر است.

چمران تاکید کرد: با توجه به بررسی سایر لوایح شهرداری تهران در خصوص بهای خدمات؛ امروز بعد از ظهر هم جلسه شورای شهر تهران برگزار خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا