راه و شهرسازیمجله خبری

تحویل سند تک برگ به مالکان مسکن مهر این شهر آغاز شد

به گزارش ساختمان آنلاین: پیمان پیرفرشی گفت: ساخت پروژه مسکن پردیس از اواخر دهه ۷۰ آغاز شده و با توجه به نزدیک شدن به پایان پروژه ملی مسکن مهر پردیس ، واگذاری سند تک برگ به مالکان قدیمی پردیس و مسکن مهر در دست اقدام و اجرا است.

وی ادامه داد: تعامل خوبی با اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و شهرداری پردیس با امضای تفاهم نامه های مرتبط برای دریافت اسناد و پایان کار مالکان مسکن مهر داریم تا بستر مناسبی برای صدور اسناد تک برگ به مالکان ایجاد کنیم.

سرپرست شرکت عمران شهر جدیدپردیس گفت: زنجیره ای از اقدامات ثبتی در شهر جدیدپردیس آغاز شده و ماموریت ما زمانی به پایان می رسد که مالکان مسکن مهر در خانه های خود ساکن و مانند سایر مالکانی که خرید و فروش آنها در یک بستر قانونی و مشخص انجام می شود، سند مالکیت داشته باشند.

پیرفرشی گفت: برای واگذاری اسناد مالکان در حوزه های بودجه ای و سیستمی برنامه ریزی شده تا در سال پیش رو با قوت و سرعت بیشتری کار واگذاری اسناد به مالکان اجرا و انجام شود.

وی با اشاره به آمار ساخت و ساز در مسکن مهر پردیس ، اظهار داشت: تعهد ساخت واحدهای مسکن مهر در پردیس توسط شرکت عمران ۸۴ هزار واحد بود که تاکنون ۷۰ هزار واحد آن تکمیل و تحویل شده و تنها ۱۴ هزار واحد باقی مانده تا تکمیل و به مالکان تحویل وپرونده مسکن مهر پردیس بسته شود.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تاکید آیت الله ابراهیم رییسی رییس جمهور بر اتمام طرح مسکن مهرپردیس گفت:مهمترین برنامه ما با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات اتمام پروژه مسکن مهر است و بازدید رییس جمهور در ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکیدی بر ضرورت اتمام این پروژه ملی است.

پیرفرشی گفت: رییس جمهور در سفر خود به پردیس بر مقابله با زمین خواری در این منطقه تاکید داشتند که بخشی از این ماموریت بر عهده وزارت راه و شهر سازی و شرکت عمران شهر جدید پردیس است.

وی افزود: با تمام توان و با مدیریت حسین معصوم نماینده تام الاختیار وزیرراه و شهر سازی در شورای حفظ بیت المال و با استفاده از حداکثر ظرفیت این شرکت موضوع را پیگیری می کنیم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا