بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

83 هزار واحد مسکن شهری وارد مرحله ساخت شد

به گزارش ساختمان آنلاین:   حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد اعلام کرد.

معاون مسکن شهری بنیادمسکن انقلاب اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی اراضی احداث ۲۶۰ هزار واحد مسکونی را به بنیادمسکن معرفی کرده است که از این میزان زمین اراضی اختصاص یافته حدود ۱۴۰ هزار واحد یا متقاضی ندارند و یا ثبت نامی برای آنها انجام نشده است.

سهرابی ادامه داد: هم اکنون حدود ۱۰۴ هزار متقاضی واریز وجه کرده اند و ۸۳ هزار واحد مسکونی شهری طرح نهضت ملی به مرحله ساخت رسیده است.

وی در خصوص تعداد واحدهایی که در سال جاری تکمیل و بهره برداری می شود، گفت: در برنامه است تا آذرماه سال جاری حدود ۲ هزار واحد مسکن نهضت ملی شهری تحت مسئولیت بنیاد در سال جاری به افتتاح برسد و تحویل متقاضیان شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا