راه و شهرسازیمجله خبری

فراخوان دولت به متقاضیان مسکن دولتی در تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:  متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان تهران که واجد شرایط شناخته شده و به آنها پیامک واریز وجه ارسال شده است، باید با مراجعه حضوری به بانک مسکن و اطمینان از اصالت پیامک نسبت به پرداخت ۴۰‌ میلیون تومان اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر ۸۰۰۰ پیامک واریز وجه برای متقاضیان نهضت ملی مسکن استان تهران در شهرهای رباط کریم، اسلامشهر، نصیرشهر، شهریار، پاکدشت، ورامین و قرچک ارسال و از آنها درخواست شده تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در هفته پیش رو، هم به ۲۰۰۰ نفر دیگر پیامک ارسال می شود که جمعا ۱۰‌ هزار نفر را شامل خواهد شد.

در این خصوص خلیل محبت خواه – مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایطی که در روزهای اخیر به آنها پیامک واریز وجه برای واحدهای نهضت ملی مسکن ارسال شده به بانک مسکن مراجعه کنند. برای اطمینان از جعلی نبودن پیامک، بانک کد ملی افراد را بررسی و مطابقت می دهد.

وی افزود: در صورتی که بانک مسکن، اصالت پیامک را تایید کرد افراد می توانند واریز وجه اولیه به مبلغ ۴۰‌ میلیون تومان را به حساب مسدودی به نام خود انجام دهند.

محبت‌‌‌خواه تاکید کرد: با توجه به اینکه آورده اولیه متقاضیان در شروع پروژه مهم است انتظار داریم تا پایان هفته اول مهرماه، افراد نسبت به واریز وجه اقدام کنند تا خدای نکرده پروژه ها دچار وقفه نشوند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا