راه و شهرسازیمجله خبری

آمادگی وزارت راه برای تامین مسکن خبرنگاران

به گزارش ساختمان آنلاین:   سیدفرزاد نجات‌نیا با اشاره به آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای مشارکت و همکاری با ارگانهای مختلف از جمله ساخت مسکن خبرنگاران ، اظهار کرد: جهش تولید مسکن مورد استقبال زیادی از سوی اقشار مختلف مردم قرار گرفته است، وجود شرایط کم نظیری در این طرح از تامین زمین دولتی گرفته تا  تسهیلات با دوره تنفس و تخفیفات مناسب در خدمات نظام مهندسی، عوارض پروانه شهرداری و انشعابات به خصوص برای دهک‌های کم‌درآمد باعث استقبال مردم شده است.

وی ادامه داد: تاکنون از 720 شهری که سامانه ثمن وزارت راه و شهرسازی امکان ثبت‌نام دارند،‌ حدود 2.5 میلیون متقاضی ثبت‌نام کرده‌اند.

وی تاکید کرد: علاوه بر این،‌ با ابلاغ دستورالعمل ثبت‌نام آقایان مجرد در نهضت ملی مسکن توسط وزیر راه و شهرسازی پیش‌بینی می‌شود تعداد ثبت‌نام ها به بیش از چهار میلیون خواهد رسید.

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت راه و شهرسازی ، با بیان اینکه خبرنگاران قشر بینای جامعه، مسئول اطلاع رسانی به مردم  و خط مقدم تبلیغ کارآمدی نظام هستند تصریح کرد: این قشر باید مورد توجه قرار بگیرند و طبق تفاهمنامه فی مابین بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت راه و شهرسازی در این رابطه منعقد شده، این عزیزان نیز می توانند با معرفی از ارشاد از تسهیلات پیش بینی شده در طرح جهش تولید مسکن بهره مند شوند.

نجات‌نیا بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی آمادگی همکاری با تمام ارگانها از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تامین مسکن خبرنگاران را دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا