مجله خبریبورس و بازارراه و شهرسازی

لزوم اعطای تسهیلات ارزان قیمت مسکن به روستاها

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید روستاها را تقویت کرد و با واگذاری تسهیلات ارزان قیمت مسکن و ایجاد زیرساخت های لازم از مهاجرت به شهرها جلوگیری شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا، محمد کرمی در نشست شورای مسکن استان افزود: وجود مشکلات در استان به هیچ وجه پذیرفتنی نیست لذا مدیران باید سریعا مسائل را بر طرف کنند.

وی تصریح کرد: باید روستاها را تقویت کرده و با واگذاری تسهیلات ارزان قیمت به آنان از مهاجرت به شهرها جلوگیری کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر ساماندهی حاشیه شهرها اذعان کرد: حل مشکلات مردم در حوزه مسکن از جمله مهمترین ضروریات است که باید عرضه و تقاضا آن یکسان گردد.

کرمی تصریح کرد: چابهار به عنوان قطب اقتصادی هم اینک در حال رشد است، لذا باید حاشیه نشینی در این شهرستان برطرف گردد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رونق بازارچه های مرزی اهمیت فراوانی دارد همچنین شهرهایی که در کنار بازارچه های مرزی هستند، باید رشد کنند.

وی تاکید کرد: ما در استان سیستان و بلوچستان برای حل مشکلات مردم محکم تصمیم می گیریم و همه مدیران ملزم به اجرای آن ها هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا