بورس و بازارمجلس و ارگان هامجله خبری

تقوی: وزارت اطلاعات به موضوع افزایش قیمت مسکن ورود کند

به گزارش ساختمان آنلاین: سید رضا تقوی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: دلاوری‌ها و افتخارات سرداران سرافراز میدان‌های جهاد را گرامی می داریم. سردار همدانی ما به شما قول می‌دهیم در برابر فتنه گران بایستیم و از آرمان‌های بلند شما دفاع کنیم. اجازه نمی‌دهیم فتنه گران پای بر روی خون شما بگذارند.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز همه از قیمت مسکن و بالا رفتن اجاره بهای مسکن می‌نالند. مسکن تمام درآمد خانواده‌ها را می‌بلعد و کمر مردم را خم کرده است. مگر چه شده که قیمت مسکن نجومی شده است؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی معتقدند گروهی ۱۰ الی ۲۰ نفره ظرف ۲۴ ساعت با معاملات سوری قیمت‌ها را اینچنین بالا بردند. از وزارت اطلاعات انتظار داریم ریشه این توطئه را کشف کند و با آنهایی که این وضعیت را ایجاد کرده‌اند برخورد شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا