راه و شهرسازیمجله خبری

حجم مراجعه، علت اختلال امروز سامانه نهضت ملی مسکن است/ سامانه در دسترس است

به گزارش ساختمان آنلاین:  از صبح امروز( چهارشنبه) به دلیل حجم بالای ثبت نام متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن، گزینه ثبت نام« ثبت نام نهضت ملی مسکن» با اختلال مواجه است، اما سامانه در دسترس و امکان ثبت نام در سایر طرح‌های حمایتی مسکن همچنان وجود دارد.

 ثبت نام مجردان ۲۳ سال که از ۱۰ روز پیش آغاز شده است در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس saman.mrud.ir ادامه دارد اما حجم ورود به سامانه از صبح امروز موجب اختلال ثبت نام این گروه از متقاضیان شده است.

متقاضیان در طرح‌های مسکونی اکنون با مراجعه به سامانه می‌توانند در هریک از بخش‌های تسهیلات ساخت، بافت فرسوده، مشاهده و پیگیری درخواست‌ها  و تسهیلات ساخت، خارج از بافت فرسوده به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند اما با کلیک روی گزینه« ثبت نام نهضت ملی مسکن» با اختلال مواجه هستند.

بر اساس پیگیری سامانه اینگونه طراحی شده است که اگر با حجم ورودی زیاد مواجه باشد به صورت خودکار جلو ورود کاربران را می‌گیرد، اما این به معنای از دسترس خارج شدن سامانه نیست.

کارشناسان فنی در این موارد توصیه می‌کنند که متقاضیان تلاش بیشتری برای ثبت نام در ساعت‌های مختلف داشته باشند.

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی اگر سامانه از دسترس خارج باشد و یا برای انجام به روزرسانی از دسترس خارج شده باشد حتما اطلاعیه به رور رسانی در خروجی سایت بارگذاری می‌شود.

ثبت نام مجردان در طرح نهضت ملی مسکن تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا