مجله خبریراه و شهرسازی

زمین رایگان برای ۲۰ هزار خانوار در راستای قانون جوانی جمعیت تامین شد

معاون وزیر راه و شهرسازی از تامین زمین رایگان برای ۲ هزار خانواده در سراسر کشور بر اساس قانون جوانی جمعیت در دو هفته اخیر خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، «ارسلان مالکی» ماموریت‌های سازمان متبوعش را بسیار با اهمیت برشمرد و اظهار داشت: علاوه بر بحث تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن که بارها اعلام کرده‌ایم یک کار بی‌سابقه بوده، تامین و واگذاری زمین در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هم با این گستردگی بی نظیر بوده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تاکید کرد: دستگاه اداری موفق دستگاهی است که مطابق مصالح مردم حرکت کند و برنامه‌ریزی و رفتارش متناسب با منافع مردم باشد.

پیشتر «مهرداد بذرپاش»‌ وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون بیش از ۳۲ هزار قطعه زمین در قالب قانون جوانی تحویل متقاضیان شده که ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه مربوط به استان تهران است و تلاش می‌شود به ۷۰ هزار متقاضی دیگر که در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، تا پایان سال زمین رایگان داده شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا