مجله خبریراه و شهرسازی

رفع فوری تعرض به ۱۰۰ هکتار زمین دولتی در ۱۳ روز ابتدای سال

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض به زمین‌های دولتی به ارزش ۲ هزار و ۳۸۴ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری تعرض به ۱۰۰ هکتار زمین دولتی در ۱۳ روز ابتدای سال خبر داد.

مالکی گفت: یگان حفاظت این سازمان در ایام نوروز امسال موفق به رفع تعرض فوری از ۲۹۲ مورد زمین‌خواری به مساحت حدود ۱۰۰ هکتار زمین دولتی به ارزش ۲ هزار و ۳۸۴ میلیارد تومان شد.

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه یگان حفاظت در ۱۳ روز ابتدایی سال ۵ فقره حکم قطعی رفع تصرف را هم اجرا کرده است، افزود: مساحت اراضی آزاد شده توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن بیش از ۵۱ هزار متر مربع به ارزش ۷۷ میلیارد تومان بوده است.

مالکی با اشاره به تشدید حفاظت از اراضی در ایام نوروز اعلام کرد: حفاظت از اراضی دولتی در این ایام با بکارگیری کلیه نیروها و امکانات و حضور مستمر و شبانه‌روزی فرماندهان یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان‌ها و حمایت و پشتیبانی دادستانی کل کشور و پلیس پیشگیری محقق شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا