مجله خبریراه و شهرسازی

رفع تعرض از 157 هکتار زمین دولتی در بهمن ماه

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه در بهمن ماه امسال از ۲ هزار و ۲۵۲ مورد تعرض به اراضی دولتی به جز یک مورد همه آنها رفع فوری شده اند، گفت: این موارد شامل بیش از ۱۵۷ هکتار زمین دولتی بوده که با تلاش همکاران ما در یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در استان ها به صورت فوری رفع تعرض شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، ارسلان مالکی افزود: تنها یک مورد تعرض در استان گلستان رفع نشده باقی مانده که پیگیری و اقدامات حقوقی لازم در خصوص این زمین انجام گرفته است.

وی با تقدیر از عملکرد نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در استان های کشور، اظهار داشت: در بحث اجرای احکام هم ۴۳ مورد حکم قطعی در استان ها اجرا شده که بر این اساس بیش از ۲۵ هکتار زمین دولتی از دست زمین خواران آزاد شده است.

گفتنی است شهروندان می توانند گزارش تعرض به زمین های دولتی را از طریق شماره تماس ۱۶۵۶ به یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن که وظیفه حفظ و نگهداری از زمین های دولتی را برعهده دارد، اعلام نمایند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا