راه و شهرسازیمجله خبری

رستم قاسمی: هیچ راهی برای ایران بسته نمی‌ماند

به گزارش ساختمان آنلاین:  رستم قاسمی‌ وزیر راه و شهرسازی طی پیامی در توئیتر با اشاره به نتایج سفر اخیری که به جمهوری آذربایجان داشت،‌ بر تقویت دیپلماسی حمل و نقل و رفع موانع در این مسیر تاکید کرد.

وزیر راه تاکید کرد: «ساخت پل استراتژیک آستاراچای یکی از دستاوردهای مهم سفر آذربایجان بود که ایجاد اتصال ایران به قفقاز، روسیه و شمال اروپا؛ قطعا تحول بزرگی را در دیپلماسی حمل و نقل و اقتدار بین‌المللی ایران، به وجود خواهد آورد. قول داده بودم که هیچ راهی برای ایران بسته نخواهد ماند.»

وزیر راه پیش‌تر نیز گفته بود: با مأموریت ویژه‌ای که به معاونین وزارتخانه داده شد مشکل مسیر نوردوز به ارمنستان و کریدور قفقاز رفع و به زودی نیز نقشه ترانزیتی آن منطقه کاملا تغییرخواهد کرد. کسانی که در این خصوص شیطنت کردند بدانند هیچ راهی برای ما بسته نمی‌ماند اما پل‌های شکسته پشت سر آنها به سادگی ترمیم نخواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا