بورس و بازارمجله خبری

خرید مسکن با بودجه ۵ میلیارد تومان در غرب تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:   انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. خصوصا در سال‌های اخیر با تبدیل شدن زمین و مسکن به یک کالای سرمایه‌ای، این دغدغه مهم‌تر هم شده است و بسیاری از افراد سعی دارند سرمایه خود را برای خرید مسکن در جایی صرف کنند که بیشترین سود را برایشان داشته باشد.

با بودجه ۵ میلیارد تومان اگر قصد سرمایه‌گذاری در غرب تهران را دارید می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب را در محله گیشا خریداری کنید.

همچنین می‌توانید واحدی نوساز دیگر در ستارخان با متراژ ۹۸ متر و ۲ اتاق خواب را به ارزش ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۹۳ متری در صادقیه درحالی ۱۶ سال از ساخت این خانه می‌گذرد و با توجه به ۲ خوابه بودن این سازه قیمتی معادل ۵ میلیارد تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی ۹۲ متری در شهرک‌غرب که ۲۴ سال از ساخت این سازه گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، لازم است مبلغی معادل ۴ میلیارد و ۹۹۹ میلیون تومان پرداخت کنید.

ارزش واحد آپارتمانی نوساز در طرشت با متراژ ۱۰۱ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۵ میلیارد تومان است.

همچنین واحدی ۸۰ متری در سعادت‌آباد با سنی معادل ۲۱ سال و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان دارد.

 با بودجه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان میتوانید واحدی ۶ ساله با متراژ ۷۲ متر و ۱ اتاق خواب را در محله پونک خریداری کنید.

و همچنین می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۷۹ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه ۵ میلیارد تومان در محله جنت‌آباد مرکزی خریداری کنید.

مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا