مجله خبریبورس و بازارصنایع ساختمانی

سهم روستاها از خانه‌سازی دولتی

بنیاد مسکن از اجرای بیش از ۲۰۳‌ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در روستاها خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، مجید جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی شدن بیش از ۲۰۳‌ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن روستاها خبر داد و گفت: هم اکنون بیش از ۲۰۳‌ هزار واحد در روستاها توسط بنیاد مسکن عملیاتی شده است که میانگین پیشرفت واحدهای آغاز شده به ۴۵‌ درصد می‏‏ رسد.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توضیح داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ۲۰۰‌ هزار واحد مسکونی روستایی مصوبه ۱۴۰۱، بیش از ۱۵۰‌ هزار واحد را در برنامه اجرا قرار داده است که از این تعداد ۹۰‌ هزار واحد به منظور عقد قرارداد به بانک ها معرفی شده و حدود ۱۸‌ هزار واحد نیز با بانک قرارداد منعقد کرده‏‏ اند.

جودی یادآور شد: ۲۰۳‌ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن که در روستاها وارد فاز اجرا شده واحدهایی هستند که از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی در سال ۱۳۹۹ اجرا شده‏‏ اند. بنیاد مسکن احداث یک هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی را در شهرها و روستاها در دولت سیزدهم برعهده گرفته است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا