بورس و بازارراه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

سند خانه‌های بالاشهر به نام نمایندگان مجلس دهم زده شد؟

به گزارش ساختمان آنلاین: زهره سادات لاجوردی نماینده مجلس یازدهم ، جمعه گذشته در برنامه تلوزیونی«دستخط» گفت:در مجلس دهم در مناطق بالاشهر خانه هایی به نمایندگان داده شده که نمایندگان آنها را ترک نکرده اند و آن راتحویل نداده اند و مجلس هم در نهایت با قیمت پایین تر از 50 درصد اقدام به تنظیم سند برای آنان نموده است.

خبرآنلاین این موضوع را از معاون اجرایی مجلس دهم پیگیر شد که وی ضمن تکذیب این خبر به خبرنگار ما گفت: بعنوان معاون اجرایی مجلس دهم می گویم که اساسا مجلس در جاهای مختلف شهر تهران خانه ای ندارد که آن را به نماینده اجاره دهد و نماینده هم آنجا را تخلیه نکند و متعاقب آن بخواهد با نصف قیمت آن را واگذار گند .

غلامرضا نوری قزلجه افزود:این مطلب از ریشه نادرست و غیر واقعی و بی اساس است .من نمی دانم منبع اطلاعات ایشان چه کسی و کجا بوده است که به این موضوع استناد می کنند ،چنین موضوعی مطلقا وجود ندارد .حتی من اطلاع دارم در مجلس نهم هم چنین موضوعی نبوده است ودر مجلس فعلی نیز این مطلب وجود ندارد .

این نماینده مجلس یازدهم با اشاره به اینکه خانه هایی که مجلس داشت همان اطراف مجلس بود که الان 15 ،16 سال است که آنها را تخریب کرده اند و در حال حاضر شهرداری در حال اجرای طرح توسعه بهارستان در آنجاست اظهار داشت: امیدواریم مهمان محترم برنامه این سوبرداشت را روشن کنند .البته بنده بلافاصله به صدا و سیما نامه مکتوب زدم و یاد آور شدم که این مطلب صحت ندارد و افترایی بیش نیست .

وی ادامه داد:از سازمان صدا و سیما  در خواست کردم در وهله اول ایشان موضوع را اصلاح کنند و اگر نشد به یک روش مقتضی که در مقررات سازمان صدا و سیما وجود دارد این جفا به مجلس دهم برطرف شود .

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا