راه و شهرسازیمجله خبری

مهلت ثبت‌نام مجردها در طرح نهضت ملی مسکن تمدید شد

به گزارش ساختمان آنلاین:  خلیل محبت خواه روز شنبه افزود: وزارت راه و شهرسازی با هدف خانه دار شدن جوانان، تسهیل در شرایط زمانی ثبت نام‌ها، تشویق به امر ازدواج و تشکیل خانواده یکماه دیگر مهلت ثبت‌نام ها را افزایش داده است.

به گفته وی تاکنون ثبت نام ها در طرح نهضت ملی مسکن در تهران تقریبا یک سوم میزان ثبت نام در کل کشور بوده است.

محبت خواه افزود: از مجموع ۳۵۰ هزار نفر که در استان تهران در این طرح ثبت نام کرده اند ۸۸ هزار نفر از آنان مردان مجرد هستند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اذعان داشت: پیرو مصوبه شورای عالی مسکن در خصوص ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال این گروه از شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی به نشانی saman.mrud.ir  تا ۲۹ اسفند ماه نسبت به طی مراحل ثبت نام اقدام کنند.

محبت خواه تاکید کرد: شهروندان استان تهران برای ثبت نام در طرح ملی مسکن به دقت شهرهای مربوطه را انتخاب و از انتخاب شهرها برحسب علاقه خود پرهیز کنند چرا که در پالایش متقاضیان مباحث سکونت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اذعان داشت: ۴۰ هزار متقاضی بهره مندی از مزایای این طرح در پنج شهر ایوانکی، هشتگرد، پرند، رباط کریم و پاکدشت هستند که فقط مختص شهروندان شهر تهران است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ثبت نام برای شهرهایی که زمین برای آنها تامین شده انجام می‌پذیرد، افزود: در استان تهران امکان ثبت نام در ۱۲ شهر شامل اسلامشهر، پاکدشت، پیشوا، رباط کریم، ورامین، بومهن، دماوند، رودهن، فیروزکوه، شهر جدید هشتگرد، شهر جدید پرند و شهر جدید ایوانکی فراهم شده است.

محبت خواه با بیان اینکه زمان ساخت مسکن ملی بین ۲ تا سه سال است، ابراز امیدواری کرد: نهضت ملی مسکن باعث باز شدن دریچه های امید جهت اشتغال و ازدواج، بالاخص برای جوانان استان تهران شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا