مجله خبریبورس و بازارراه و شهرسازی

تولید مسکن، مسیر مهار تورم را هموار می‌کند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان "مهار تورم و رشد تولید" گفت: مسکن بیشترین سهم را در مهار تورم بخصوص در کلانشهرها فراهم می‌کند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه افزود: وزارت راه و شهرسازی به عنوان وزارت پیشران در امر تولید مسکن نقش مهمی در تحقق عنوان شعار سال دارد، این در حالی است که سهم مسکن از سبد هزینه های خانوار به عدد ۷۰ درصد رسیده است.

وی تصریح کرد: تولید مسکن علاوه بر مهار تورم و افزایش تولید، اشتغال زایی وسیعی نیز ایجاد می کند، چرا که ۳۰۰ شغل با صنعت مسکن در ارتباط هستند و وقتی چرخ مسکن بچرخد، چرخ اقتصاد کشورها با سرعت بیشتری به گردش در می‌آید.

محبت خواه با اشاره به برنامه های امسال گفت: افزایش سرعت ساخت و ساز در نهضت ملی مسکن استان تهران اولویت اول این اداره کل در سال جدید با تحقق هدف شعار سال است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا