راه و شهرسازیمجله خبری

پرداخت تسهیلات نوسازی به بیش از 38 هزار واحد

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از علی عسکری سرپرست بانک مسکن جزئیاتی از ارایه تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده شهرها را توسط بانک مسکن اعلام کرد.

سرپرست بانک مسکن با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۳۸ هزار و ۹۲۵ واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شد از انعقاد قرارداد بانک با ۳۸ هزار و ۳۵۴ واحد از ابتدای اجرای طرح تاکنون به میزان پنج هزار و ۹۷۵ میلیاردتومان قرارداد خبر داد.

عسکری در خصوص میزان افراد معرفی شده و میزان تسهیلات پرداخت شده در دولت سیزدهم توسط بانک مسکن توضیح داد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۴ هزار و ۹۶۸ واحد متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک معرفی شد که بانک با تمامی واحدها به تعداد ۱۴ هزار و ۹۶۸ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

عسکری مبلغ قرارداد منعقد شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را معادل چهار هزار و ۷۷ میلیارد تومان عنوان کرد.

گفتنی است، از سال ۱۳۹۸ و از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ تعداد ۲۳ هزار و ۹۵۷ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که بانک در این مدت با ۲۳ هزار و ۳۸۶ واحد به میزان یک هزار و ۸۹۸ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرد و پرداخت لازم را انجام داد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا