راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

۱۳ هزار واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده افتتاح می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین:  « محمد آئینی» صبح دوشنبه با بیان اینکه این ۱۲ هزار و ۹۹۰ واحد در قالب ۲ هزار و ۷۳۹ پروژه احیای بافت‌های فرسوده به بهره برداری می‌رسند، اظهار کرد: استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، همدان و مازندران دارای بیشترین واحد نوسازی شده از این حدود ۱۳ هزار واحد هستند.

دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار اعلام کرد: در حوزه خدمات زیربنایی و روبنایی ۴۵ پروژه از جمله ۱۷ پروژه بهسازی معابر، ۶ پروژه ورزشی، ۴ پروژه تاسیسات و تجهیزات شهری، ۳ پروژه پارک و فضای باز شهری، ۳ پروژه اصلاح شبکه آب و فاضلاب، ۲ پروژه بهداشتی-درمانی و چندین پروژه دیگر با کاربری‌های آموزشی و انتظامی در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

رئیس هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران در رابطه با پراکندگی جغرافیایی این پروژه‌ها گفت: این پروژه‌ها در ۳۷ محله، ۲۷ شهر و ۱۵ استان واقع شده اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی هم‌چنین افزود: در سال اول دولت سیزدهم ۶۵ هزار تن قیر رایگان برای بهسازی و آسفالت ۱۲۰۰ کیلومتر طول از معابر خاکی محلات هدف بازآفرینی اختصاص داده شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا