راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

900 هکتار اراضی بنیاد مستضعفان به “نهضت ملی مسکن” اختصاص می‌یابد

به گزارش ساختمان آنلاین:  سید پرویز فتاح امروز(24 بهمن) در آیین واگذاری 47 هکتار زمین رایگان بنیاد مستضعفان جهت ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه، با اشاره به همکاری همه جانبه بنیاد مستضعفان در اجرای این طرح، گفت: طرح نهضت ملی مسکن طرح بزرگی است که همه باید در اجرای آن پای کار باشند.

فتاح افزود: بنیاد مستضعفان نیز مانند سایر نهادها در اجرای این طرح پای کار خواهد بود.

فتاح از شناسایی و واگذاری 900 هکتار اراضی بنیاد مستضعفان به اجرای این طرح خبر داد و افزود: با تایید مقام معظم رهبری این اراضی جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که می توان 300 هزار واحد مسکونی در این اراضی احداث کرد

وی افزود: از جمله این اراضی، همین زمین 47 هکتاری در استان کرمانشاه است که امروز در اختیار راه و شهرسازی قرار گرفته که در این اراضی 300 بلوک 20 واحدی در شش طبقه احداث می شود.

فتاح گفت: فضای کافی برای پارکینگ، فضاهای آموزشی، خدماتی، فرهنگی و … هم در این اراضی دیده شده است.

رییس بنیاد مستضعفان با تاکید بر ساخت ضربتی این واحدها گفت: درهمین راستا باید دستگاه های دیگر، به ویژه دستگاه های زیرساختی مانند آب، برق و گاز پای کار آمده تا هرچه زودتر واحدها آماده تحویل شود.

فتاح با اشاره به پی کنی 100 واحد در این اراضی، گفت: تلاش ما این است هرچه سریعتر واحدها در این اراضی به بهره برداری برسند و حتی اگر چراغ چند واحد روشن شود، انگیزه برای ساخت سایر واحدها مضاعف می شود.

رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه قانون طرح نهضت ملی به خوبی تمام جوانب را در نظر گرفته است، گفت: تلاش باید این باشد که این طرح با سرعت هرچه تمام تر اجرایی شده و به پایان برسد تا مردم طعم خانه دار شدن و خدمت را به خوبی حس کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا