بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های ۲ میلیارد تومانی در مناطق مختلف تهران

به گزارش ساختمان آنلاین: ارزش واحدی ۷۰ متری در پیروزی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در طرشت را دارید، با سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۹۸۸ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۶۸ متری با ۲۴ سال سن و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

برای خرید واحدی در نارمک بامتراژ ۵۶ متر درحالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، به بودجه ای حدود ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

سرمایه لازم برای خرید واحد آپارتمانی در سهروردی با متراژ ۵۶ متر درحالی که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.

ارزش واحدی در ستارخان با متراژ ۷۴ متر و عمری معادل ۲۵ سال درحالی که ۲ اتاق خواب دارد، ۲ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان است.

واحدی ۹۱ متری در جیحون که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، در روز های گذشته با مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

واحدی در سلسبیل که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و متراژ آن ۷۴ متر باشد و ۲ خواب داشته باشد، در روز های اخیر ۱ میلیارد ۹۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا