بورس و بازارمجله خبری

قیمت آپارتمان‌های 70 متری در تهران چقدر است؟

به گزارش ساختمان آنلاین:  از آنجایی که مناطق مرکزی تهران مثل بلوار کشاورز، فاطمی، جهاد و یوسف آباد مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه یا سرمایه گذاری باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی قیمت واحدهای ۷۰ متری مناطق مرکزی تهران اختصاص داده ایم.

اگر قصد سرمایه گذاری در مناطق مرکزی تهران را دارید، می توانید واحدی ۶۹ متری در محله فاطمی تهران را با متراژ ۶۹ متر و ۲ اتاق خواب، با سرمایه سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی دیگر در محله فاطمی با متراژ ۶۷ متر و ۲ اتاق خواب در حالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد قیمتی معادل چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

واحدی دیگر در محله میدان‌ انقلاب با سنی معادل ۱۷ سال و با متراژ ۶۱ متر و یک اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۹ ساله در محله بلوار کشاورز با متراژ ۶۶ متر و ۲ اتاق خواب به بودجه ای بالغ بر چهار میلیارد تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۱۶ ساله در محله میدان ولیعصر با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

سرمایه‌ لازم برای خرید واحدی ۶۱ متری در محله یوسف‌آباد درحالی که ۶ سال از ساخت آن می گذرد و یک خوابه است، مبلغی معادل چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

همچنین واحدی دیگر با متراژ ۶۱ متر در محله امیرآباد درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن می گذرد و یک خوابه است، قیمتی بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی کند. قیمت مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان های 70 متری در پایتخت
محدوده متراژ مشخصات قیمت هر متر مربع (تومان)
میدان انقلاب 61 17 ساله – یک خوابه 43.440.000
بلوار کشاورز 66 9 ساله – 2 خوابه 60.600.000
میدان ولیعصر 68 16 ساله – 2 خوابه 48.500.000
فاطمی 69 26 ساله – 2 خوابه 55.100.000
یوسف آباد 61 6 ساله – یک خوابه 73.770.000
امیرآباد 61 19 ساله – یک خوابه 54.100.000
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا