شرق تهران؛ کانون عرضه آپارتمان‌‌های نقلی

به گزارش ساختمان آنلاین:  اگرچه در مناطقی از جنوب غربی تهران نظیر منطقه ۹ نیز تعداد آپارتما‌‌ن‌‌های نقلی تا ۶۰ مترمربع که برای فروش عرضه شده‌‌اند، کم نیست، اما بررسی موجودی فایل‌‌های فروش در این گروه متراژی حکایت از آن دارد که کانون عرضه آپارتمان‌‌های نقلی تهران در حال حاضر، مناطق شرقی است. جست‌وجو در بازار مسکن مناطقی مثل ۷، ۸، ۱۳ و ۱۴ شهر تهران را می‌توان به متقاضیان خرید آپارتمان‌‌های کوچک‌‌متراژ توصیه کرد، چراکه با شروع فصل تابستان، تعداد آپارتمان‌‌های نقلی فروشی در این منطقه افزایش چشمگیری داشته است.

14

هر چند در همه مناطق شهر حتی لوکس‌‌ترین مناطق شمالی همواره می‌توان طیف متنوعی از متراژ آپارتمان‌‌های مسکونی را در میان فایل‌‌های فروش مشاهده کرد، اما واقعیت این است که در هفته‌های اخیر در اغلب مناطق شمالی تهران عرضه آپارتمان‌‌های دو‌خوابه به مراتب بیشتر از کوچک‌‌متراژهای یک‌‌خوابه بوده است و در این بین فقط در منطقه 4 از میان مناطق 1 تا 5 واقع در شمال تهران می‌توان، آپارتمان‌‌های نقلی فروشی با مساحت تا 60 مترمربع با تعداد بیشتر یافت.

در جدول زیر قیمت‌‌های پیشنهادی فروش تازه‌‌ترین آپارتمان‌‌های تا 60 مترمربع فایل شده در شهر تهران گردآوری شده است که نشان می‌دهد عمده عرضه این گروه متراژی از جنس واحدهای چند سال ساخت بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید

لینک کوتاه مطلب : https://sakhtemanonline.com/?p=105124

مطالب مرتبط

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.