بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های مرکز تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: خانه‌ای ۶۵ متری در بلوار کشاورز که ۲ خوابه باشد و ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان ارزش دارد.

اگر قصد خرید خانه‌ای ۹۳ متری در میدان ولیعصر را دارید درحالی که این واحد ۱۳ سال سن داشته باشد و ۲ خوابه باشد، به سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روزهای گذشته واحدی ۹۲ متری در سهروردی که نوساز و ۲ خوابه باشد، با مبلغی معادل ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

واحدی ۱۴۴ متری در امیرآباد که ۳ خوابه باشد و ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بودجه لازم برای خرید واحدی ۸۰ متری در فاطمی که ۲۰ سال عمر داشته باشد و ۲ خوابه باشد، ۴ میلیارد تومان است.

برای خرید یک واحد در یوسف‌آباد با متراژ ۱۰۲ متر همراه با ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۲۵ سال، به سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان احتیاج دارید.

ارزش واحدی در جهاد با متراژ ۶۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۲ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا