بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های شمال تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: ارزش خانه‌ای در‌ زعفرانیه که متراژ آن ۱۰۷ متر باشد و ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ۹ میلیارد تومان است.

اگر تمایل به خرید خانه‌ای ۱۷۰ متری در ولنجک دارید که ‌۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین خرید واحدی نوساز در همین منطقه که متراژ آن ۱۱۱ متر باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، بودجه‌ای معادل ۱۰ میلیارد و ۸۷۸ میلیون تومان نیاز دارد.

واحدی ۱۵۰ متری در نیاوران که ۱۵ سال عمر داشته باشد و ۳ خوابه باشد، در روز های اخیر با قیمتی معادل ۱۰ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید واحدی ۳۳۰ متری در فرمانیه که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۴ خواب داشته باشد، لازم است مبلغی معادل ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

واحدی ۱۱۶ متری در الهیه که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ۹ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

ملکی ۱۳۶ متری در سعادت‌آباد که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خواب نیز داشته باشد، ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

اقتصاد آنلاین

شمال تهران

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا