بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: برای مثال ارزش خانه‌ای در باغ‌فیض با متراژ ۱۱۳ متر و ۲ اتاق خواب، که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

برای خرید خانه ای در جنت‌آباد شمالی که ۱۰۲ متر باشد و ۸ سال عمر داشته باشد و ۲ خوابه نیز باشد، سرمایه‌ای بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۷۹۴ میلیون تومان احتیاج دارید.

خانه ای در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۶۲ متر که ۲ اتاق خواب داشته باشد و ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد، در روز های اخیر با مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان معامله شده است.

بودجه لازم برای خرید خانه‌ای ۷۰ متری در جنت‌آباد جنوبی که ۱۷ ساله باشد و ۲ خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

واحد آپارتمانی ۵۲ متری در اکباتان که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است.

واحدی ۱۰۰ متری در پونک که نوساز باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین واحدی ۷۴ متری در همین منطقه که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد ۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان های منطقه 5 تهران

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا