بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری شرق تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: در پیروزی که یکی از محله‌های پرطرفدار تهران است، واحدی ۹۰ متری که نوساز باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحدی نوساز با متراژ ۹۵ متر در همین منطقه که ۳ خوابه باشد، ۳ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان است.

برای خرید واحدی در محله نیرو هوایی که نوساز باشد و ۲ خوابه باشد، سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان لازم دارید.

واحدی ۱۰۳ متری در تهرانپارس شرقی، که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، در روزهای اخیر با مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید واحدی در نارمک که نوساز باشد و متراژ آن ۹۰ متر باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین واحدی ۱۷ ساله در همین منطقه با متراژ ۹۱ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های اخیر با مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت خانه‌ای با متراژ ۹۳ متر در مجیدیه که ۶ ساله باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان برآورد شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا