مناقصه تکمیل کادر نیروهای خدماتی

مناقصه تکمیل کادر نیروهای خدماتی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروهای خدماتی، از شرکت‌های واجد شرایط دعوت به همکاری نماید.
لذا شرکتهای معتبر و با سابقه کاری مناسب در حوزه تامین پرسنل خدماتی، می‌توانند شرایط مناقصه را از طریق نشانی اینترنتی www.Tceo.ir دریافت و ظرف مدت ۷ روز کاری از زمان درج آگهی، مدارک مندرج در شرایط عمومی مناقصه را به معاونت مالی و پشتیبانی سازمان، واقع در شهرک غرب، خیابان مهستان، پلاک ۱۰، طبقه اول تحویل و رسید دریافت نمایند.

شرایط عمومی مناقصه شرکت خدماتی
۱- مبلغ ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال وجه تضمین مناقصه طی یک فقره چک تضمین شده بانکی و یا واریز به حساب ۰۱۰۱۲۲۲۹۲۱۰۰۰۰ بانک صادرات به نام سارمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران.
۲- همراه با سوابق شرکت خدماتی،مجوز قانونی اشتغال به کار اعم از جواز تاییدیه‌های وزارت کار و بهداشت،به همراه نمونه قرارداد امضا شده و رزومه و مشخصات پرسنل(دارای حداقل ۵سال سابقه حرفه ای خدمات و حداقل تحصیلات دیپلم) مورد نظر، در پاکت (الف)قرار داده شود.”در صورت نقص در پاکت (الف) پاکت (ب) گشوده نخواهد شد و از دور مناقصه خارج میگردد.”
۳- قیمت پیشنهادی در پاکت لاک و مهر شده (ب) قرارداده شود.
۴- واجدان شرایط پیشنهاد و قیمت‌های خود را در مدت ۷ روز کاری از زمان درج آگهی به صورت مکتوب و در پاکت در بسته (الف)و (ب) به نشانی تهران، شهرک غرب، خیابان مهستان، پلاک ۱۰ طبقه اول تحویل و رسید دریافت نمایند.
۵- زمان گشایش پاکت‌ها ۱۰ روز پس از آخرین روز ارسال مدارک و در محل سازمان می‌باشد.
۶- سازمان در خصوص اتخاذ تصمیم در مورد پبشنهادهای رسیده و انعقاد قرارداد دارای تکالیف و اختیارات زیر می‌باشد:
۷- سازمان مکلف است سپرده شرکت کننده اول در مناقصه را در صورتی که حاضر به انجام قرارداد نشود و همچنین سپرده برنده دوم و سوم را در صورتی که جهت انجام قرارداد به آن رجوع شود و از انجام آن امتناع نمایند به نفع خود ضبط نماید.
۸- هزینه آگهی در روزنامه به عهده برنده مناقصه می‌باشد.
۹- سازمان از پذیرش مدارک ارسالی ناقص خودداری می‌نماید.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0