مرکز آموزش مهندسی MeM

درباره موسسه تعالی دانش شریف

با توجه به پیشرفت های قابل توجه در ایران، در زمینه ساخت و ساز کارخانجات با تکنولوژی پیشرفته در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، خودرو، ساختمان های بلند مرتبه و …. در دسترس بودن عامل انسانی متخصص که واجد شرایط مناسب جهت انجام وظایف محوله خود باشد ضروری است.

از اینرو موسسه تعالی دانش شریف (MeM (Make Engineering More با استفاده از بهترین های علمی فعال در صنعت و آموزش برای توسعه و ارتقاء مهندسین در زمینه های مختلف صنعتی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید.

این موسسه از سال ۱۳۸۷ با ارائه خدمات حرفه ای مبتنی بر تحلیل و بررسی های نیازهای مشتریان؛ در تمام سطوح، اقدام به طراحی مفاد آموزشی مطابق با نیازهای صنعت نموده است.

موسسه تعالی دانش شریف (MeM) رسالت خود می داند تا در افزایش صلاحیت کارشناسان به منظور رسیدن به حداکثر توانایی هایی خود با ارائه انواع آموزش ها تمام تلاش خود را انجام دهد تا سهم کارشناسان در توسعه، افزایش بهره وری و کار در مراکز مورد اشتغال خود را افزایش دهد.

این موسسه موفق گردید در سال ۱۳۹۰، با استفاده از تجربیات خود و در راستای ارتقای سطوح آموزشی در مهندسی با همکاری مرکز آموزش های تخصصی کاربردی صنعتی شریف دوره های تربیت کارشناس را برای اولین بار در ایران راه اندازی نماید.

این دوره ها که با استقبال چشمگیر فراگیران پیگیری می شود، توانسته است به عنوان یکی از بهترین دوره های تخصصی کاربردی در بین مخاطبین خود شناخته گردد.

آدرس بخش اداری  :خیابان شهرآرا- روبروی خیابان هجدهم -پلاک ۱۶۳-طبقه سوم

تلفن :-۹۱۰۰۱۵۳۰

 

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0