طراحی وب سایت
website

طراحی وب سایت هر مجموعه نشان دهنده هویت آن مجموعه در دنیای مجازی است. با توجه به استفاده روز افزون کاربران از تلفن همراه و تبلت های هوشمند داشتن یک سایت کاملا واکنش گرا (رسپانسیو) ضروری است که این یکی از ویژگی های قالب های مورد استفاده می باشد. از آنجا که کد نویسی قالب وب سایت تاثیر شگرفی در بالا بردن رتبه وب سایت و بهینه سازی دارد، بنابراین یکی از بهترین انتخاب ها برای کاربران قالب اختصاصی و واکنش گرا (رسپانسیو) می باشد.

بازدید مجازی

تور مجازی یک فناوری جدید است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند. تور مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما میدهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ ، وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست مخاطب است و او می‌تواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد میتواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری مشاهده کند.

۳۶۰
مستندسازی و تواید محتوای سمعی بصری
documentation

مستند سازی، تهیه مجموعه ای از اسناد و مدارک است که سیر تکوین و تکامل یک فعالیت یا پروژه را از آغاز تا پایان همراه با تحلیل و ارزشیابی نشان خواهد داد.
در واقع مستند سازی ابزاری است که امکان استفاده و به کار گیری تجربیات فردی و گروهی را جهت توسعه سازمانی فراهم می سازد و با ذخیره نمودن تجربه موجود در سازمان، هزینه های تجربی آتی سازمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.
مستندسازی شامل فرآیند شناسایی، گردآوری، طبقه بندی، ارزش گذاری، پالایش فهرست نویسی و در دسترس قراردادن سوابق یا اسناد موجود از قبیل فیلم، عکس، مکاتبات، فایل های کامپیوتری و … می باشد که دارای ارزش تاریخی نیز هستند.

تصویربرداری هوایی

هلیکوپترهای کنترلی و پرنده های بدون سرنشین قادر به تصویر برداری هوایی از نماهای غیر قابل دسترس برای دوربین های معمولی هستند. با توجه به نصب دوربین های حرفه ای و انجام محاسبه فنی، لرزش دوربین نصب شده بر روی پرنده تا حدامکان گرفته شده است. در نتیجه تصاویر حاصل دارای کیفیت ۴K و دارای کیفیت بسیار بالایی است.
با توجه به تصویربرداری این نوع پرنده های بدون سرنشین از نماهای غیر قابل دسترس برای دوربین های معمولی، خروجی تصاویر بدست آمده فوق االعاده زیبا و در عین حال شگفت انگیز خواهد بود.

helishot
شبکه ماهواره ای
ramses-tv

امروزه قدرت رسانه های دیداری از جمله تلویزیون، بیشترین تأثیر را بر مخاطبان خود دارند. اطلاع رسانی، آموزش، هدایت افکار مخاطبان و آشنایی با جذابیت های فرهنگی، اجتماعی، هنری، توریستی، ترویج و تبادل دانش، فرهنگ و ادب متمدن ایران را به دور از هرگونه گرایش سیاسی، سازمانی، حزبی و تشکیلاتی، میتوان از عمده ترین اهداف برجسته این شبکه بر شمرد. شبکه رامسس با رویکردی مخاطب محور تلاش نموده در زمینه همکاری بین المللی شرکت ها و تولید کننده های ایرانی با شرکت های خارجی و در راستای توسعه صادرات و انتقال تجربیات شرکت های حوزه ساختمان گامی موثر بردارد.

سئو اختصاصی

برقراری ارتباط با موتورهای جستجو و بیان اهدافتان به طور مطلوب سبب می شود تا این موتورها وب سایت شما را در جستجوهای مرتبط با محتوای آن نمایش دهند.

بهینه سازی موتور جستجو و یا به صورت خلاصه سئو، به فعالیت هایی اطلاق می شود که برای بهبود عملکرد موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش رتبه وب سایت شما به کار می رود. سئو به شما کمک می کند تا موقعیت وب سایت خود را در زمینه تخصص خود در بین بازدیدکنندگان و یا رقبا تثبیت کنید.

seo
بازاریابی محتوایی
بازاریابی-محتوایی

بازاریابی محتوا و یا همان Content Marketing نوعی بازاریابی است که به فرایند جذب مشتری بیشتر با استفاده از تولید محتوا می پردازد. بازاریابی با استفاده از تولید محتوا روش جدیدی نیست و تاریخی بسیار قدیمی دارد. در این روش شرکت ها، سایت ها و حتی اشخصاص آزادکار برای جذب مشتری بیشتر و یا نگه داشتن مشتریان قدیمی سابق اقدام به تولید محتوا می کنند که این محتوا می تواند به شکل های مختلف باشد. در بازاریابی محتوا، مطالبی که تولید می شوند باید با محصولات و خدمات شما کاملا در ارتباط باشد تا کاربران بتوانند با خواندن آن ها، مواردی مانند مزایا، خدمات، معایب و توضیحاتی دیگری که برای فروش محصولات و ارائه خدمات لازم است را متوجه شوند و از این رو برای استفاده یا خرید آن ها، تصمیم بگیرند. به این تکنیک که بتواند کاربر را ترغیب به خرید با استفاده مطالب سایت نماید، بازاریابی محتوا گفته می شود.

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM عبارت است ازمجموعه اقداماتی که به منظور ایجاد، توسعه، نگهداری و بهینه‌سازی روابط طولانی‌مدت و ارزشمند بین مشتریان و سازمان صورت می گیرد. اصول مدیریت ارتباطات مشتری، چگونگی ایجاد موفق یک سیستم و اجرای آن را برای مدیریت ارتباطات مشتریان از شروع و اجرای اولیه یک چنین سیستمی تا نگهداری آن در زمانهای مختلف را بیان می‌کند. ایده اصلی CRM، کمک به استفاده از تکنولوژی و منابع انسانی در به دست آوردن دید بهتری نسبت به رفتارهای مشتریان، رقبا و بازار است.

تکنولوژی واقعیت افزوده

فن آوری واقعیت افزوده از طریق تلفیق دنیاى مجازى با واقعیت پیرامون، علاوه بر کارایی بسیار بالا، از جذابیت خاصی در ارائه اطلاعات مورد نیاز به کاربران برخوردار می باشد. تکنولوژى واقعیت افزوده از طریق افزودن فایل‌هاى ویدئویى، سه بعدى، تصویری، صوتی، متنی و … به تصویر، امکان معرفى بهتر و درک ملموس تر را فراهم آورده و به دنبال آن ترغیب مخاطب را در پی خواهد داشت. این تکنولوژی در قالب اپلیکیشن گنار (GenAR) طراحی و در اختیار افراد قرار گرفته که امکان ارائه متفاوت و جذاب اطلاعات را از سوی صاحبان کسب و کار و دریافت هر چه ملموس تر از سوی مخاطبین را فراهم نموده است.

مشاور حقوقی

با توجه به پیچیده شدن روابط فردی و سازمانی در دنیای امروز و افزایش مسائل و مشکلات مختلف در سازمان های دولتی و یا شرکت های خصوصی، نیاز به حضور یک یا چند کارشناس و یا مشاور حقوقی در کنار مدیران بیش از هر زمان دیگری احساس  می شود. مشاور حقوقی با تسلط کاملی که به قوانین و اصول حقوقی دارد، کلیه امور حقوقی سازمان یا شرکت از جمله تهیه و تنظیم آیین نامه ها و دستورالعمل ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، ارائه مشاوره حقوقی به مدیران در صورت لزوم، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه، مزایده و … را برعهده دارد.