اخبار ساختمان آنلاینصنایع ساختمانیمجله خبری

نارضایتی شهروندان از احتمال پرداخت اضافه عوارض اخذ پروانه ساختمانی در سال آینده

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه در کمیسیون های ماده 7 در مناطق بنا به سلایق افراد مختلف فرایند ها و شیوه نامه ها را تغییر می دهند و این مهم جز نارضایتی شهروندان در روزهای پایانی سال نتیجه ای در پی ندارد.

به گزارش ساختمان آنلاین، احمد صادقی در یکصد و سی دومین جلسه شورا گفت: تذکر امروز بنده مربوط به کمیسیون ماده 7 باغات در مناطق شهرداری تهران است.

وی ادامه داد: مستحضر هستید بعد از تغییر آیین نامه باغات توسط شورای عالی استان ها و ابلاغ آن به شهرداری های سراسر کشور، شورای شهر تهران بنا به تکلیف آیین نامه ای اعضای خود را برای عضویت در کمیسیون ماده 7 معرفی کرده اما متاسفانه از زمان معرفی اعضا هنوز زیر ساخت تشکیل کمیسیون ماده 7 مناطق تشکیل نشده است.

صادقی ادامه داد: این در حالی است که در کمیسیون های ماده 7 در مناطق بنا به سلایق افراد مختلف فراینده ها و شیوه نامه ها را تغییر می دهند و این مهم جز نارضایتی شهروندان در روزهای پایانی سال نتیجه ای در پی ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهروندان معززی که پشت این بی برنامگی و آشفتگی معطل شدند و نمی توانند کارهای اخذ پروانه پایان کار خود را به انجام برسانند و احتمال موکول شدن پرداخت عوارض به سال آینده و پرداخت عوارض بیشتر نیز برایشان وجود دارد، عصبانی هستند که من به عنوان نماینده مردم از این بابت از شهروندان عذر خواهی می کنم.

وی در ادامه اظهار داشت: از سازمان بوستان ها می خواهم بر اساس نص صریح آیین نامه قبل از پایان سال به این موضوع بپردازند تا برنامه پرداخت عوارض به سال آینده موکول نشود و حق الناسی برگردن شهرداری باقی نماند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا